fbpx

High Heels Vilnius

hhlogo

Apie Mus

Play Video

Apie kursą

Šis kursas nėra tik apie šokį, tai apie saviugdą. Šio kurso metu, patirsi tikrą transformaciją savo Kūne, Mintyse ir Sieloje. Naujoji Tavo versija jau Tavęs laukia! 

Ta versija – moteris su stipresniu ir lankstesniu kūnu, turinti tikrą žinių bagažą apie High Heels šokio techniką, pasitikinčiai vaikščiojančią ir šokančią ant aukštakulnių, drąsesnė ir galingesnė ne tik šokių aikštelėje, bet ir savo gyvenime!
Ar esi pasiryžusi savo transformacijai ir pažinti savo naująją versiją? 

Apie Neli

Neli turi 17 metų patirtį šokio srityje. Ji dėstė šokį šimtams šokėjų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Neli keliauja po visą Europą, mokytis iš geriausių pasaulinio lygio choreografų, taip pat lankosi daugelyje šalių, kur dėsto šokio seminarus ir teisėjauja šokio konkursuose. Neli buvo šokėja ir choreografė teatruose bei dalyvavo įvairiuose komerciniuose ir televizijos projektuose. Jos šokis ir kūryba išsiskiria aukšta technika, originalumu ir aukšto lygio kūno kontrole. High Heels stilius nėra vienintelis, kurį Neli mokėsi per visus savo karjeros metus, Neli taip pat šoka tokius stilius kaip Popping, Hip Hop, Klasikinis šokis, Jazz, Šiuolaikinis.

“Šis kursas yra vieta, kur mokomes nekritikuoti savęs ir kitų, palaikyti vieną kitą ir džiaugtis šokiu, bei augimo procesu.

Play Video

Kaip mokytoja Neli yra begalo šilta ir nuoširdi. Savo pamokose ji sukuria jaukią ir saugią aplinką mokiniams klysti, o kurso metu visada vyrauja pozityvi energija. Neli įsitikinusi, kad kiekvienas šokėjas yra unikalus, turi savo atskirą progreso tempą ir suradus prieigą iš kiekvieno galima išlipdyti puikų šokėją. 

Mano pamokos yra visada tik apie mano mokinius, jų komfortą, bei jų jausmus. High Heels Vilnius projektą sukūriau su mintimi padėti Lietuvos merginom atrasti savo moteriškumą, pasitikėjimą savimi ir išmokyti nepriekaištingai šokti, bei platinti High Heels šokio stiliaus žinias Lietuvoje.’’

Čia rasi:

Jauki ir saugi

aplinka

Pozityvi
energija

Aplinka, kurioje
gali klysti

Nuoširdus

palaikymas

Įgūdžiai ir

pasitikėjimas