fbpx

High Heels Vilnius

hhlogo

NAUJAS KURSAS

pradedantiesiems

Play Video

Apie Kursą

Antradieniais 18:00 – 19:30

Šis kursas yra skirtas toms, kurios niekada nesimokino High Heels, arba jau šoka šį stilių, bet nori išmokti ir įtvirtinti pagrindines High Heels šokio technikas. Ir jeigu tau 18, 20, 30, 40, 50 ir t.t. metų ir niekada dar nesi šokusi arba šokusi, bet kitus stilius – šis kursas yra būtent tau! 
Po trijų mėnesių jau išmoksi pagrindines technikas, tavo kūnas pereis į kitą šokio lygį! Kursas trūks iki Kovo pabaigos, o jeigu norėsi, nuo Balandžio galėsi tęsti.
Pamokos vyksta Vilniaus centre su nemokamu ir erdviu parkingu prie pat studijos!
Adresas: Lukiškių g. 5, Vilnius

Sužinok!

Šio kurso metu mokysimės pagrindinių High Heels šokio technikų, kurios padės tau pasitikinčiai ir tvirtai vaikščioti ant aukštakulnių, šokti choreografijas tiek pagal naujas POP ir RnB dainas, tiek pagal 2000-ųjų metų hitus. Išmoksi taisyklingos laikysenos, įgausi daugiau moteriškumo ir pasitikėjimo savimi ir be abejo, sustiprinsi savo kūną ir išlavinsi lankstumą. Ar tai viskas? Tikrai ne. Šokis prasideda ne nuo pirmo judesio, o nuo tavo vidaus (jausmų ir minčių), todėl viso kurso metu transforuosime ne tik tavo kūną, bet ir tavo vidų.

Ko išmoksi?

Taisiklingos High Heels technikos

High Heels šokio stiliuje nepakanka tiesiog šokti ant aukštakulnių, šis šokio stilius turi savo griežtus technikos pagrindus, kuriuos įsisavinusi sugebėsi sunkiausius šokio judesius sušokti saugiai ir lengvai. High Heels technika duoda gragžtumo ir nepriekaištingų linijų, o technikos įsisavinimas padeda šokti nepakenkiant savo kūnui. Kaip statyti kojas? Kur juda klubai? Kurioje vietoje mūsų pečiai ir krūtinė? Visa tai labai svarbu High Heels šokyje ir galbūt todėl merginos šokančios High Heels, kasdieniniame gyvenime jaučiasi ir atrodo ypatingai.

Taisiklingos mąstysenos šokyje

Norint išmokti šokti, nepakanka mokytis tik technikos. Svarbu turėti tinkamą mąstyseną, nes viskas prasideda nuo mūsų galvos. Mūsų mintys tiesiogiai įtakoja, kaip jaučiamės ir kaip greitai tobulėjame šokio srityje. Be to, tinkama mąstysena tiesiogiai veikia šokio pasirodymo lygį. Todėl mes ne tik dirbsime su savo kūnu, bet ir su savo mintimis.

Moteriškumo ir pasitikėjimo

Moteriškumas nėra tik apie tai ką vilkiame, tai daugiau apie tai, kaip save pateikiame. Kaip stovime, einame, bei jaučiamės ir mąstome apie save. Neli savo kursuose skiria daug dėmesio savivertei ir moteriškumui ugdyti, naudodama įvairius fizinius ir psichologinius pratimus.

KAINA:

Trijų mėnesių kursas
Sausis, Vasaris, Kovas

Kartą per savaitę
1.5h/pamoka

Antradieniais 18:00 – 19:30

Kaina 70EUR/mėnesis
arba
190EUR/3 mėnesiai

/ mėnesį

70€

Mokant į priekį

BASIC planas

280€ / 4 mėnesiai

260€

SUTAUPYK 20EUR!

630€ / 9 mėnesiai

580€

SUTAUPYK 50EUR!

MID planas

520€ / 4 mėnesiai

500€

SUTAUPYK 20EUR!

1170€ / 9 mėnesiai

1100€

SUTAUPYK 70EUR!

PRO planas

1080€ / 4 mėnesiai

1020€

SUTAUPYK 60EUR!

2430€ / 9 mėnesiai

2330€

SUTAUPYK 100EUR!

Ar esi pasiruošusi įžengti į savo naująjį etapą?

Užsiregistruok dabar!