fbpx

High Heels Vilnius

hhlogo

LEVEL III​

uždara grupė – pažengę

Play Video

Apie Kursą

Trečiadieniais 20:00 – 21:30

Šis kursas yra tik pažengusioms šokėjoms, kurios yra įsisavinusios pagrindinius High Heels šokio technikos elementus ir turi tam tikrą patirtį kituose šokių stiliuose.

Kurso trukmė Rugsėjis-Gegužė, be galimybės lankyti trumpiau. 

Į šią grupę priimsime tik atrankos būdu. Jeigu nori pas mus patekti, užpildyk registracijos formą, o sektoriuje ”žinutė” prisek savo šokio video nuorodą, bei parašyk, kodėl norėtum prisijungti prie mūsų. 

Šiame kurse mes dirbsime ties judesių kokybės, dalyvausime įvairiuose video projektuose, mokinsimės sunkesnių technikų ir paruošime savo kūną ir protą, kad pereitų į visiškai kitą šokio lygį. 

Grupė uždara iki 15 žmonių

Sužinok!

Nori iššūkio? Nori pereiti į aukštą šokio lygį? Tuomet šis kursas yra būtent tau!

Ko išmoksi?

Taisyklingos High Heels technikos

Technika yra svarbiausias šio šokio elementas, todėl šio kurso metu dirbsime tiek su paprastesniais technikos elementais, tiek su sudėtingesniais, kadangi tvirta technika suteiks laisvės šokant ir sustiprins kokybę šokyje.

Taisyklingos mąstysenos šokyje

Net stipriausi technikos įgūdžiai, gali pavesti, kai turime įprotį nuolat negatyviai mastyti apie save ir savo šokį. Viskas prasideda nuo mūsų galvos. Mūsų mintys tiesiogiai įtakoja, kaip jaučiamės ir kaip greitai tobulėjame šokio srityje. Be to, tinkama mąstysena tiesiogiai veikia šokio pasirodymo lygį. Todėl mes ne tik dirbsime su savo kūnu, bet ir su savo protu.

''Stage Performance'' ir improvizacija

Viso kurso metu filmuosime įvairius video projektus, mokysimės Stage Performance ir improvizacijos technikų. Kaip perteikti emociją per kamerą? O kaip ant scenos? Kaip improvizuoti be baimės? Kas yra muzikalumas šokyje ir kaip jį išlavinti? Taip pat kurso gale sudalyvausi dideliame ”dance visual” projekte.

Tai ir dar daugiau tik šiame kurso lygyje!

Mokant kiekvieną mėnesį

BASIC planas

Kartą per savaitę
1.5h/pamoka

4k per savaitę

Trečiadieniais 20:00 – 21:30

Pasirašant sutartį pusmečiui

/ mėnesį

70€

Nepasirašant sutarties 79€ mėnesiui

MID planas

2 kartus per

savaitę 1.5h/pamoka

8k pert savaitę

Trečiadieniais 20:00 – 21:30

+
Bet kuri viena grupė pasirinktinai:

Antradieniais:
19:30-21:00 Level 2

Ketvirtadieniais:
18:00-19:30 Level 2

 

 

Pasirašant sutartį pusmečiui

/ mėnesį

130€

Nepasirašant sutarties 139€ mėnesiui

Šis kursas truks nuo Rugsėjo iki Gegužės mėnesio galo. Kadangi į kursą yra labai daug norinčių, įvedėme naują mokėjimo politiką. Pasirašant sutartį pusmečiui Rugsėjis – Gruodis, vėliau Sausis – Gegužė, kaina yra mažesnė

Ar esi pasiruošusi įžengti į savo naująjį etapą?

Užsiregistruok dabar!